ارسال بیش از 850 اثر از هنرمندان 80 شهر کشور به دبیرخانه جشنواره چهارم
دسامبر 22, 2013
هیات انتخاب بخش فیلم‌نامه جشنواره چهارم آغاز بکار کرد
دسامبر 24, 2013

بنابر اعلام دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، از زمان اعلام فراخوان عمومی تا آخرین روز مهلت ارسال آثار، 350 اثر داستانی به دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان ارسال شده است.

به گزارش ستاد خبری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، از زمان اعلام فراخوان چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان تاکنون هنرمندان زیادی از سراسر کشور نسبت به ثبت نام و ارسال آثار خود به دبیرخانه این جشنواره اقدام کرده‌اند.

ارسال 350 اثر از هنرمندان کشور از 71 شهر و استان کشور بیانگر توجه هنرمندان به این جشنواره است که از این تعداد 264 اثر ارسال شده در بخش داستانی چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان در بخش مسابقه ملی و 86 اثر نیز در بخش تجربه نخست در این جشنواره شرکت داده شده‌اند.

گفتنی است هنرمندان تهران با ارسال 117 اثر، اصفهان با 80 اثر و اردبیل با 14 اثر، بیشترین اثر را در بخش داستانی به چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان ارسال کردند.

میانگین سنی هنرمندان شرکت کننده در این بحش از چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان نیز 35 سال است که در این بین حضور هنرمند 73 ساله خانم قمر قهرمانی و هنرمند نوجوان 14 ساله به نام سید صالح کاشفی از تهران با آثاری که تجربه نخست آنها نیز می‌باشد در نوع خود جالب است.

به لحاظ تفکیک جنسیتی نیز می‌توان گفت بر اساس آخرین آمار ارایه شده از سوی دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان 267 نفر از هنرمندان شرکت کننده در این بخش مرد و 83 هنرمند نیز زن هستند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *