مهیمن: ارتباط استاد و شاگردی زاون و شاگردانش یک ارتباط تاریخی به یادماندنی بود
مارس 7, 2015
احمدجو: کار فرهنگی خود نوعی نیکوکاری است
مارس 9, 2015

آئین افتتاحیه هفته فیلم کوتاه حسنات اصفهان در حالی امشب با حضور مسئولان و هنرمندان کشوری و استانی برگزار شد که در لحظه لحظه این جشنواره یاد زاون قوکاسیان جاری بود.

به گزارش ستاد خبری جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، آئین افتتاحیه هفته فیلم کوتاه حسنات اصفهان با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

عدم حضور زاون قوکاسیان دبیر هنری فقید این جشنواره در لحظه لحظه این برنامه به چشم می‌خورد چرا که در قسمت‌های مختلف این جشنواره کلیپ‌هایی که ساخته دبیرخانه جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان بود به نمایش در آمد.

همچنین در بخشی از این مراسم نیز به صورت رسمی یاد زاون گرامی داشته شد و با رونمایی از عکسی از زاون قوکاسیان و تقدیم  لوح یادبودی برای این هنرمند فقید برای قرار دادن در موزه سینمای کشور یاد زاون قوکاسیان گرامی داشته شد.

لازم به ذکر است که در این قسمت از آیین مهدی مسعود شاهی ( معاون فرهنگی سینمای فارابی) غلامرضا مهیمن، حسن اکلیلی، آقای طباطبایی، علی اکبر بکتاشیان و دیگر هنرمندان اصفهان به ایراد اظهاراتی در خصوص زاون قوکاسیان پرداختند.

گفتنی است که در پایان این آئین نیز کلیپی که توسط  شاگردان زاون قوکاسیان به یاد استادشان ساخته بودند نیز برای حضار به نمایش گذاشته شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *