فیلم‌های کارگردان بدون حضور در جشنواره فجر مورد توجه قرار نمی‌گیرد
مارس 7, 2017
استاندار اصفهان: جشنواره حسنات جاودان می‌ماند
مارس 8, 2017

تهیه کننده فیلم آپاندیس گفت: جشنواره فجر رودیدادی  10 روزه است که هرساله برگزار می‌شود و همه علاقه‌مند هستند فیلم‌هایشان دیده شود.اگر هیئت انتخاب متوجه قابلیت‌های یک فیلم نشود از کم توفیقی خود آنهاست.

به گزارش ستاد خبری جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، مقصود جباری در نشست صمیمانه با هنرمندان پس از اکران فیلمش در تالار فرشچیان اصفهان اظهار داشت: باعث افتخار من است که  جمع بزرگانی هستم که دربخش‌های مختلف جشنواره فیلم کوتاه حسنات مشغول فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه جشنواره فجر رودیدادی  10 روزه است که هرساله برگزار می‌شود و همه علاقه‌مند هستند فیلم‌هایشان دیده شود، افزود: با توجه به نقدهای منصفانه ای که در طول اکران این فیلم پس از جشنواره شاهد بودم امیدوارم از این به بعد این فیلم بهتر دیده شود.

تهیه کننده فیلم آپاندیس با بیان اینکه اگر هیئت انتخاب متوجه قابلیت‌های یک فیلم نشود از کم توفیقی آنهاست، گفت: نقطه تلاقی فیلم جایی است که با مخاطب برخورد می کند و این برای من در سینما مهم است.

وی با بیان اینکه فیلم آپاندیس شریف و برای خانواده‌ها هشداردهنده است، بیان داشت: این فیلم به این مطلب می پردازد که یک دروغ می تواند چه نتایجی داشته باشد و مخاطب با خود می اندیشد اگر با صداقت پیش بروم چه خواهد شد.

جباری با اشاره به اینکه در ارتباط با پذیرفتن ساخت این فیلم تاکید کرد: من به کار حسین نمازی اعتقاد داشتم و با آگاهی کامل پیش آمدم و ساخت این فیلم برای من بسیار دلنشین و اتاقی خوشایند در زندگی من بود اما طبیعی است همه فیلم‌ها نقایصی دارد چراکه مخاطبان و دیدگاه آنها متنوع است.

وی با بیان اینکه من اعتقاد دارم از دل همین جوانانی که فیلمساز کوتاه هستند کارگردانان آینده این مملکت را شاهد خواهیم بود، ابراز داشت: از پشتوانه های ما در این فیلم انرژی مثبتی و حمایتی بود که رسول صدرعاملی به ما دادند و این انرژی ادامه دارد و خوشحالم که فیلم من در جشنواره حسنات به نمایش درآمد.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *