مستند دیگر ثبت واقعه نیست
مارس 8, 2017
مرادی کرمانی: بدون آشنایی با داستان نمی‌توان فیلم خوب ساخت/ ادبیات باید ویژگی ایجاز را از سینما یاد بگیرد
مارس 8, 2017

یک بازیگر تلویزیون و سینما گفت: سه هزار فیلم رقم کمی نیست. از بین این سه هزار فیلم صدوبیست فیلم برای اکران در جشنواره انتخاب شده است که همه این 120 فیلم برنده هستند.

سید مرتضی حسینی در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری جشنواره فیلم کوتاه حسنات اظهار کرد: در صحبت‌های همه بزرگان یک نکته مشترک است، حسنات محلی برای کشف کارگردانان بزرگ آینده است. کارگردانانی که در آینده اسکارهای زیادی برای ایران بیاورند و یاد کنند از اینکه اولین کارهایشان  در حسنات دیده شده بود.

وی ادامه داد: سه هزار فیلم رقم کمی نیست. از بین این سه هزار فیلم 120 فیلم برای اکران در جشنواره انتخاب شده است. چه زحمت بزرگی برای ساخت این سه هزار فیلم و البته پذیرش آنها انجام شده است.

بازیگر سریال قصه‌های مجید افزود: اگر جشنواره حسنات همین‌طور پیش برود به این دلیل که به جوانان نگاه می‌کند و استعدادها را شکوفا می‌کند روزبه‌روز بزرگ‌تر و پربارتر خواهد شد.

حسینی ادامه داد: مشق و درس جای خود اما باید فیلم ببینیم، باید با هنر ارتباط داشته باشیم. من به عنوان یک معلم می‌دانم علاوه بر آموزش باید پرورش نیز جدا کمک کند تا استعدادهای جوانترها کشف شود. صرف آموزش آینده ندارد.

وی با اشاره به اهمیت جشنواره حسنات گفت: امیدوارم صدسالگی حسنات را جشن بگیریم و نیروهای جوان و آینده دار را در آن ببینیم.

دیدگاه ها بسته شده است