همایون اسعدیان: شهر اصفهان بار گرانی از ادبیات، موسیقی، و هنرهای نمایش را پر افتخار بر دوش دارد

محمد مهدی حیدریان: گستردگی موضوعی جشنواره حسنات گنجینه فیلم کوتاه کشور را غنی می کند
می 12, 2018
حسین ملایی: جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات را به نهادی پایدار در اصفهان تبدیل کنیم
می 12, 2018

کارگردان طلا و مس در آیین افتتاحیه هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، پس از برگزاری بخش تجلیل از وی در سخنانی کوتاه اظهار داشت: اولین بار است در چنین مراسمی حضور دارم و بسیار خشنود هستم که  در جشنواره‌ای که به ابتکار همشهریان خودم کلید خورده است امروز در میان هنرمندان کشورم حضور دارم.

وی با ابراز اینکه من غبطه‌هایی در زندگی دار م که امروز تمایل دارم آنها را در این جمع به زبان بیاورم، ابراز داشت: من به کیومرث پور احمد غبطه می خورم، از دیدگاه من  برای زندگی یکی فیلمساز یک «قصه‌های مجید» کافی است و افتخار می کنم همشهری این کارگردان کشورمان هستم.

کارگردان کشورمان با بیان اینکه به امر الله احمدجو غبطه می خورم که سریال ماندگار  روزی روزگاری را ساخته است و به اصغر فرهادی که با فیلم‌هایش جهانی شده است، ابراز داشت: شهر اصفهان بار گرانی از ادبیات، موسیقی، و هنرهای نمایش را پر افتخار بر دوش دارد و افتخار می‌کنم که متعلق به این شهر هستم.

وی تاکید کرد: در دنیایی که در هر گوشه جهان فردی می تواند برای ما تعیین تکلیف کرده  و جهان را به خاک و خون بکشد راهی نداریم جز اینکه عشق، دوست داشتن و محبت را ترویج کنیم.

اسعدیان بیان داشت:  آغاز و پایان زندگی دست ما نیست اما اگر در این فاصله ذره‌ای احساس دوست داشتن را توسط فیلم‌هایم به مخاطبان منتقل کرده باشم برای من کافی است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *