"قابل توجه متقاضیان شرکت در بخش مسابقه
هر شهروند یک فیلم کوتاه"


دبیرخانه جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان به منظور ترویج فرهنگ نیکوکاری در بین جامعه و جهت مشارکت هم میهنان عزیز در این رویداد فرهنگی اقدام به برگزاری اولین مسابقه ملی هر شهروند یک فیلم کوتاه مینماید.

موضوعات:

احسان و نیکوکاری/ نشاط اجتماعی/ خانه و خانواده/ حقوق شهروندی/ ترافیک/ انضباط شهری/ حقوق همسایگان/ آموزش فرهنگ به کودکان و نوجوانان/ شهر پاک/ روشهای بهینه سازی مصرف انرژی

مقررات عمومی بخش

 1. ۱. شرکت در این بخش برای عموم و هر رده سنی آزاد است

 2. ۲. حداکثر مدت زمان هر اثر ۵ دقیقه با حجم کمتر از ۲۰ مگابایت میباشد.و محدودیتی از نظر تعداد اثر وجود ندارد

 3. ۳. تولید اثر در این بخش توسط دوربین خانگی و یا تلفن همراه میباشد.

 4. ۴. در صورتی که فیلم از طریق تلفن همراه ارسال شود ربات hasanatfilm_bot@ را در قسمت جست و جوی تلگرام پیدا کنید و پس از وارد شدن به صفحه ی ربات اطلاعات درخواستی را به طور صحیح وارد کنید. اطلاعات ثبت شده در این قسمت به منزلهی مشخصات اثر شما میباشد و در صورتی که اطلاعات نامعتبر وارد شود اثر شما ارزیابی نخواهد شد.

 5. ۵. در صورتی که مایل باشید فیلمهای خود را از طریق کامپیوتر شخصی ارسال کنید و برنامهی تلگرام را بر روی کامپیوتر ندارید میتوانید از طریق سایت web.telegram.org اقدام کنید.پس از وارد شدن به این لینک تلگرام خود را بر روی آن فعال کنید و ربات @hasanatfilm_bot را جست و جو کنید و وارد صفحه ی ربات شوید.

 6. ۶. در صورتی که حجم فایل شما بیشتر از ۲۰ مگابایت است و یا مایل به ویرایش اثر خود هستید میتوانید از برنامه های زیر جهت ویرایش استفاده کنید.

  • گوشی اندروید : KineMaster Pro – Video Editor
  • گوشی اپل : Adobe Premiere Clip

جدول اجرایی ششمن دوره جشنواره

جدول اجرایی ششمن دوره جشنواره

فیلمشناخت ششمین دوره جشنواره

فیلمشناخت ششمین دوره جشنواره حسنات

معرفی جشنواره

کانون نشر و ترویج فرهنگ اسلامی حسنات اصفهان از موسسه های خیریه فعال در حوزه فرهنگی صندوقهای قرض الحسنه استان اصفهان با سابقه بیش از سی سال فعالیت میباشد .این کانون از سال 1389جشنواره ملّی فیـلم کوتاه حسنات رابه منظور گسترش هرچه بیشتر فرهنگ احسان و نیکوکاری و سنّت خیراندیشی، همیاری، نوع دوستی و همـدلی در میـان مردم به ویژه جوانان در قالب فیلمهای کوتاه بنیان نهاد،وطی پنج سال برگزاری جشنواره، موفق به ارتباط موثر با هنرمندان وفیلمسازان کشور گردید.این کانون امیددارد تا با انتـشار و تعمیم این مفاهیم والا و ارزشمنـد ضمن کشف استعداد های ناب فیلمسازان جوان این مرز و بوم،منشأ توجه و تعمق ارتباط ذهنی و حرفه ای هنرمندان فیلمساز در راستــای خدمت رسانی به نیازمندان و اشاعه فرهنگ نیکوکاری باشد.

پوستر ششمین دوره جشنواره

پوستر ششمین دوره جشنواره

آثار منتخب ششمین جشنواره حسنات

ارسال اثر ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات

هر شهروند یک فیلم کوتاه

ارسال اثر ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات

نمایش فیلم های منتخب جشنواره

نمایش فیلم های منتخب جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان

آمار تحلیلی جشنواره

آمار تحلیلی جشنواره از سال 89 تا 94

حسنات در قاب تصویر

حسنات در قاب تصویر

آمار بازدید وبسایت

 • کاربران حاضر: 1
 • بازدید امروز: 114
 • بازدید دیروز: 411
 • بازدید ماه: 20111
 • کل بازدیدها: 1067694
 • کل نوشته‌ها: 726

Powered by themekiller.com