بهزادی: فیلم نامه نویسان باید در هنگام نگارش ایده به فرم اصلی آن توجه کنند
مارس 7, 2015
یاحی:اصفهان به شهرخیریه‌های کشور معروف است/حضور خیران،نهادینه‌ سازی نیکوکاری در جامعه
مارس 7, 2015

رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره حسنات گفت: :از اهداف مهم جشنواره حسنات  هدایت ذهن جامعه به این راه نیکو است که افراد علاوه بر اطرافیان خود، دست کرم خود را از دیگر افراد جامعه دریغ نکنند.

به گزارش ستاد خبری جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، سید علی نکویی در مراسم افتتاحیه هفته فیلم حسنات اصفهان با تبریک هفته احسان و نیکوکاری و گرامیداشت یاد زاون قوکاسیان دبیر هنری فقید جشنواره فیلم حسنات اظهار داشت: زاون قوکاسیان تاثیر بسیاری در پیشرفت جشنواره حسنات در طول سالهای گذشته داشت که یاد وی را گرامی می داریم.

وی با اشاره به تقدیر از خیریه های برتر در افتتاحیه هفته فیلم حسنات افزود: با در این مراسم تجلیل علاوه بر تقدیر و تشکر از این سازمانهای مردمی که تلاش می کنند به همت مردم کار خیر انجام دهد قصد یادآوری این موضوع را برای عموم مردم داریم که راه برای احسان و نیکوکاری به شیوه های مختلف همچنان باز است اما همت و تلاش و احساس مسئولیت می طلبد.

رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره حسنات تاکید کرد:از اهداف مهم این جشنواره این است که ذهن ما را به این سمت هدایت کند که علاوه بر خود و خویشان به دیگران نیز فکر کنیم و دیدگاه خود را در زمینه کمک به دیگران گسترش دهیم.

حفظ کرامت انسانی در کمک به نیازمندان از مهم ترین ملاک های انتخاب خیریه های برتر

وی با اشاره به تقدیر از خیریه های برتر استان با این دیدگاه که انتخاب خیریه های برتر در شهری که مهد خیریه های ایران کاری بسیار سخت است، گفت:  محور و ملاک ما در انتخاب مردمی بودن این خیریه ها شامل مواردی مانند غیردولتی بودن، حفظ کرامت انسانی در  روش های کمک به دیگران، تنوع فعالیت های خیریه و مدنظر قرار دادن مواردی به جز کمک مالی در این انتخاب مدنظر قرار گرفته است.

نکویی با اشاره به آغاز هفته فیلم حسنات ابراز داشت: در هفته فیلم حسنات منتخب فیلمهای سال گذشته پخش می شود و جلسات نقد فیلم و کارگاه های آموزشی  نیز در کنار آن برگزار می شود

وی اضافه کرد: امیدواریم در سالهای آینده  نیز جوانان ما بتوانند کارهای شایسته  برای شرکت در جشنواره تهیه و فیلمهایی تاثیرگذاری تولید کنند که علاوه بر نمایش در جشنواره حسنات توسط صداو سیما، خیریه ها و دیگر ارگان ها نیز پخش شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *