ليلا ارجمند: شاخص‌هاي فيلم داستاني و مستند در آثار جشنواره هفتم مشهود بود
می 10, 2018
معین: حسنات برنامه کارآفرینی در حوزه فیلم‌سازی را ارایه دهد
می 10, 2018

مدیرعامل انجمن سینمای جوان ایران گفت: جشنواره‌ها تنها بستر نمایش فیلم کوتاه هستند و باید حمایت‌های لازم از جشنواره‌های فیلم کوتاه به ویژه حسنات انجام شود.

سیدصادق موسوی در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه اصفهان با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که در عرصه فرهنگی کشور  شاهد آن هستیم جهش فیلم کوتاه است، اظهار کرد: امروزه شاهد تعداد زیادی از فیلم کوتاه خوب در سطح ملی و بین المللی هستیم.

مدیرعامل انجمن سینمای جوان ایران تصریح کرد: در کشور ما سینما و تلویزیون محل نمایش فیلم بلند است اما برای فیلم کوتاه محلی برای نمایشی نداریم و جشنواره‌ها بهترین محل نمایش و عرضه این نوع فیلم است.

وی با اشاره به اینکه جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات از ثبات خاص برخوردار است، گفت: برگزاری این دست از رویدادها که به سطح کیفی فیلم کوتاه کمک می‌کند، با استقبال خوبی مواجه شده است.

موسوی اعلام کرد: امسال تجربه خوبی در نوروز داشتیم و با ایجاد کمپینی نسبت به اکران ۵ فیلم کوتاه برگزیده در سینما هنر و تجربه اقدام کردیم که بسیار مورد استقبال قرار گرفت و می‌توان این کار را در حوزه فیلم‌های کوتاه ادامه داد. در حقیقت پاتوق فیلم کوتاه در قالب سامانه نمایشی درخواستی ایجاد کنیم.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *