بیانیه هیت داوران فیلم‌های کوتاه داستانی چهارمین جشنواره حسنات
مارس 5, 2014
بیانیه‌ی هیات داوران بخش فیلمنامه چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات
مارس 5, 2014

رئیس چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اظهار داشت: استقبال مردمی از جشنواره حسنات به دلیل موضوع آن یعنی احسان و نیکوکاری است چرا که این خصیصهبه عنوان یک نیاز بشری در وجود همه هست.

به گزارش ستاد خبری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات حسین ملایی در مراسم اختتامیه این جشنواره اظهار داشت: ما در ابتدا تصور نمی کردیم برگزاری این جشنواره با این وسعت مورد توجه قرار گیرد؛ اکنون جشنواره به مرحله ای رسیده است که بدون همراهی نهادهای دولتی نیز می تواند به راه خود ادامه دهد.

وی افزود: تصور من این است که این همه استقبال از جشنواره حسنات به دلیل موضوع زیبای آن یعنی احسان و نیکوکاری است چرا که حیات اجتماعی انسان ها بر سه پایه آزادی٬ مهربانی و تفاهم استوار است.

رئیس چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات با اشاره به موضوع این جشنواره یعنی احسان و نیکوکار٬ بیان داشت: مهربانی موجب سلامت و حیات جامعه و احسان و نیکوکاری یکی از شاخه های مهربانی است که در تاریخ و ادبیات ما فراوان به این موضوع پرداخته شده است و تمام افرادی که ما را همراهی کردند به دلیل این است که نیاز به مهربانی و ترویج آن در وجود همه هست.

وی با اشاره به اینکه پرداختن به این موضوع سبب شد که دست اندرکاران این جشنواره با علاقه مندی در کنار اساتید هنر سینما حضور پیدا کنند٬ تاکید کرد: درواقع برگزاری این جشنواره ثمره تلاش افراد بسیاری بود که با علاقه مندی فراوان از ابتدا تا انتها تلاش کردند تا به این نقطه سربلندی و افتخار رسید که همین جا از زحمات تمام افراد دبیرخانه تشکر می کنم و به آنها خسته نباشید می گویم؛ امیدواریم خداوند به شما قوت دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *