سوت پایان پنجمین جشنوره حسنات 3: معرفی رسول صدرعاملی به عنوان دبیر جشنواره حسنات/اهدای جایزه ویژه مهربانی به صدرعاملی

سوت پایان پنجمین جشنواره حسنات 2: تکرار نوستالژی قصه های مجید در اختتامیه جشنواره حسنات
مارس 4, 2016
سوت پایان پنجمین جشنواره حسنات 4؛ قرائت پیام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات
مارس 4, 2016

به گزارش ستاد خبری جشنوره حسنات، در آیین اختتامیه جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان از رسول صدرعاملی به عنوان هنرمند خیر تجلیل و جایزه ویژه مهربانی به یاد زاون قوکاسیان به وی اهداء شد.

همچنین حسین ملایی رئیس جشنواره حسنات، صدرعاملی را به عنوان دبیر جشنواره حسنات به جای مرحوم زاون قوکاسیان معرفی کرد.

صدرعاملی کارگردان فیلمهای اجتماعی است که پس از انقلاب کار خود را با فیلم خونبارش و سپس گل های داوودی آغاز کرد که این فیلم جوایز مختلفی کسب کرده است.

وی همچنین به دلیل نوع نگاه خود در کارگردانی فیلمهایی همچون دختری با کفشهای کتانی، من ترانه 15 سال دارم و دیشب باباتو دیدم آیدا جایزه های مختلفی در جشنواره های داخلی و خارجی دریافت کرده است.

وی که در زمان تحصیل در مونت پلیه فرانسه به اصلی ترین گزارشگر بین المللی اخبار مربوط به اقامت امام خمینی (ره) در نوفل لوشاتو تبدیل شد  در پرواز انقلاب نیز تنها گزارش مستند تصویری و مصاحبه با امام خمینی را ثبت کرد.

گفتنی است در پایان مراسم اختتامیه جشنواره پنجم حسنات مجری برنامه از رسول صدر عاملی خواست تا در باره برنامه هایی که قرار است در دوره بعدی جشنواره حسنات به مرحله اجرا در  آید سخن بگوید؛که صدر عاملی در پاسخ گفت:همه چیز خوب است و انشاالله در آینده بهتر هم خواهد شد البته باید در این زمینه فکر کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *