اصلانی: بازده فرهنگی ارزش بر افزوده فیلم‌های کوتاه است/ موضوع محوریت اصلی فیلم‌های کوتاه‏اند
مارس 5, 2014
در یک روایت بد فیلم و بازیگر همه با هم زمین می‌خورند
مارس 5, 2014

دبیر هنری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات گفت: تجربه سه دوره برگزاری جشنواره فیلم کوتاه حسنات به ما نشان داده است که جشنواره های موضوعی همچون حسنات می تواند در در گسترش ایده های نو و پرطروات با استفاده از هنر سینما می تواند موثر باشد.

به گزارش ستاد خبری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات زاون قوکاسیان در مراسم اختتامیه این جشنواره اظهار داشت: خوشحالم که چهارمین جشنواره حسنات را با عزت و آبرومندی و به گونه ای شایسته برگزارکنندگان وشرکت کنندگان برگزار می کنیم.

وی با اشاره به نتایج این جشنواره افزود: نتایج چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات نشان از افزایش آثار و شرکت کنندکان دارد که استمرار جشنواره حسنات را می رساند و از این نتیجه خشنودیم.

دبیر هنری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات تصریح کرد: اگرچه نسبت به جشنواره های دیگر کشور در آغاز راهیم امام تجربه سه دوره جشنواره فیلم کوتاه حسنات نشان داده است که جشنواره های موضوعی آن هم با موضوعات انسانی در گسترش ایده های نو و پرطروات با استفاده از هنر سینما می تواند موثر باشد.

وی ادامه داد: امسال جشنواره شاهد فیلم هایی بود که انسان و انسانی اندیشیدن را حتی با مقولات دردناکی همچون جنگ تحمیلی به خوبی نشان داده بود و این مسئله نشان می دهد نهال انسانیت و نیکوکاری را می توانیم حتی در اندوه بارترین و در عین حال پرافتخارترین لحظات زندگی پیدا کنیم.

قوکاسیان با بیان اینکه انسان با احسان و رفتار نیکو زیباتر نیز می شود٬ بیان داشت: از تمام کسانی که با ما همراه کردند تا با کمک یکدیگر نهال هم اندیشی و احسان را ترویج کنیم٬ تشکر می کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *