فیلم‌نامه‌های برتر جشنواره چهارم معرفی شدند
مارس 5, 2014
اصفهانی‌ها پیشتاز دریافت جوایز بخش عوامل فیلم‌های جشنواره چهارم شدند
مارس 5, 2014

بنا بر آراء اعلام شده‌ ازسوی هیات داوران چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان “قلب صورتی معصومه” مستند برگزیده این دوره از جشنواره معرفی شد.

به گزارش ستاد خبری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، اسامی منتخبین بخش فیلم‌های کوتاه مستند این دوره از جشنواره حسنات بر اساس آراء هیات داروان اعلام شدند.

بر این اساس مستند ” قلب صورتی معصومه” ساخته‌ی فریبرز آهنین و مجید شیدا از اصفهان از بین نامزدهای دریافت این جایزه به نام‌های “ناگهان تو گم شدی”، “سه چنگ حاک”، “ارتفاع امید” و “اینجا چراغی روشن است” موفق به دریافت عنوان جایزه‌ی بهترین فیلم مستند بخاطر هدفمندترین فیلم برای پیام جشنواره شد که کارگردانان این مستند تندیس جشنواره، دیپلم افتخار بهمراه 25 میلیون ریال جایزه نقدی را به خود اختصاص دادند.

بهترین کارگردانی فیلم مستند نیز از بین “سه چنگ حاک”، “ارتفاع امید” و “اینجا چراغی روشن است” به مستند “ارتفاع امید” ساخته‌ی کیوان مجیدی از سنندج بخاطر تصاویر زیبا و انتخاب زوایای مختلف برای نشان دادن موقعیت جغرافیایی محل، و نمایشِ همراهی و همکاری دختر با پدر در جهت استحکام خانواده درنبود مادر اختصاص یافت و موفق به دریافت تندیس جشنواره، دیپلم افتخار بهمراه 15 میلیون ریال جایزه نقدی شد.

مستند “ناگهان تو گم شدی” ساخته‌ی مهدی باقری از تهران نیز در این دوره از جشنواره بخاطر زنده کردن و شخصیت بخشیدن به شهر خرمشهر به عنوان ارزش بومی و میهنی نظر هیات داوران جشنواره چهارم را در بخش تخصیص جایزه ویژه هیأت داوران به خود جلی کرد و موفق به دریافت لوح سپاس یادمان جشنواره، بهمراه 12 میلیون ریال جایزه نقدی جشنواره شد.

تقدیر ویژه هیات داوران بخش مستند چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان نیز به مستند فیلم “گلستان” ساخته‌ی مشترک نیما اقلیما و مجید ظریف از مشهد بخاطر نمایش همدردی با نیازمندان مورد نظر در فیلم تقدیر ویژه می‌نماید انجام شد و این دو هنرمند مشهدی موفق به دریافت لوح تقدیر، یادمان جشنواره بهمراه جایزه نقدی جشنواره شدند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *