بیانیه‌ی هیات داوران بخش فیلمنامه چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات
مارس 5, 2014
“قلب صورتی معصومه” بهترین فیلم مستند چهارمین جشنواره حسنات شناخته شد
مارس 5, 2014

فیلم‌نامه‌های برتر چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان معرفی شدند.

به گزارش ستاد خبری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، داوران پس از بررسی بیست و پنج فیلمنامه‌ی انتخاب شده برای این بخش، نظر نهایی خود را به شرح زیر اعلام کردند.

بنا بر آراء اعلام شده از سوی اعضای هیات داوران “یکی از این روزها” اثر شکوفه جباری از اصفهان بخاطر اثری شاعرانه، زیبا و عاری از عیب و ایرادهای مذکور در مقدمه ی بیانیه به عنوان بهترین فیلم نامه معرفی شد و موفق به دریافت تندیس جشنواره، دیپلم افتخار بهمراه20میلیون ریال جایزه نقدی گردید.

جایزه ویژه هیات داوران نیز به “چادر مهتاب اثر ملیحه عزیزی مفرد از اراک بخاطر فیلمنامه‌های زیبا، عاطفی و جذاب این مجموعه اختصاص یافت و بر این اساس لوح سپاس یادمان جشنواره، بهمراه 10میلیون ریال جایزه نقدی به این هنرمند تقدیم شد.

“درمان ده سید” نوشته‌ی میثم حسینی ازهمدان، “از ما” نوشته‌ی سید مرتضی سبزقبا از دزفول، “انتهای سفر پروانه ها” اثری از نیما حسن بیگی از قزوین، “زخمی بر انگشت کوچک او” نوشته‌ی مجتبی اسپنانی از اصفهان، “بانویی از جنس باران” اثر مجید بدیع زاده از اصفهان و مستند “ناخدا و رمضان” نوشته‌ی یاسین خوش آمد زهی ازچابهار فیلمنامه‌های قابل تقدیر از نگاه داوران بخش فیلمنامه جشنواره چهارم معرفی شده و لوح تقدیر، یادمان جشنواره بهمراه جایزه نقدی جشنواره به خالقان این آثار اهدا گردید.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *