فراخوان انتخاب داوران جوان هشتمین جشنواره ملّی فیلم کوتاه حسنات اصفهان

فیلم های کوتاه راه یافته به بخش مسابقه دانشجویی هشتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات معرفی شد.
اکتبر 7, 2019

ه گزارش ستاد خبری هشتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان و به نقل از دبیرخانه این جشنواره، فراخوان انتخاب داوران جوان این دوره از جشنواره حسنات اعلام شد.

گفتنی است جشنواره حسنات طی سه دوره اخیر و به منظور شناسایی استعدادهای سینمایی در اصفهان و معرفی آنها به عرصه سینما فراخوان انتخاب داوران جوان را اعلام کرده و با اعتماد به آنها، داوری بخشی از آثار ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره را به آنها سپرده است.
استقبال از بخش داوران جوان جشنواره حسنات در دوره‌‌های گذشته بسیار خوب ارزیابی شده و از این رو شورای سیاستگذاری این جشنواره در هشتمین دوره نیز نسبت به اعلام فراخوان برای ثبت‌نام افراد علاقمند به این بخش تصمیم‌گیری کرده است.

شرایط و نحوه ثبت نام:
1: ثبت نام از طریق سایت جشنواره به آدرس hasanatfil.ir
2: حضور در کارگاههای نقد و بررسی آثار منتخب جشنواره (که هر چهارشنبه از ساعت 17 تا 19:30 در کتابخانه مرکزی برگزار می¬گردد) بدون غیبت.
3: موفقیت در آزمون حضوری دبیرخانه که متعاقباً اعلام می¬شود.
4: آخرین مهلت ثبت نام تا 30 آبانماه 1398
5: حدا کثر سن برای حضور در جمع داوران جوان 30 سال می¬باشد.
شایان ذکر است نویسندگان، فیلمسازان، پژوهشگران، منتخبین و پذیرفته¬شدگان بخش¬های مختلف جشنواره که ساکن اصفهان هستند در الویتند.
منطبق بر روال گذشته، نخبگان داوران جوان برای بخش¬های بازبینی (هیأت انتخاب نهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات) به دبیر جشنواره پیشنهاد داده خواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *