فریدون خسروی: جشنواره حسنات، اصفهان را از حالت سفره اندازی برای پایتخت خارج کرده است
ژانویه 27, 2014
حسین ملایی: هدف از برگزای جشنواره حسنات آموزش مضامین احسان و نیکوکاری به فعالان عرصه ی سینماست
ژانویه 29, 2014

عضو هیات انتخاب چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان گفت: برای تقویت فیلم نامه های ارسال شده به دبیرخانه جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان به لحاظ محتوایی و فنی ضروری است که دوره های آموزشی تخصصی فیلم نامه نویسی در طول برگزاری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات برگزار شود.

غلامعلی دهکردی در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان برگزاری این جشنواره در اصفهان را افتخاری برای شهر اصفهان عنوان کرد و اظهار داشت: فعالیت جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات با توجه به موضوعی که در دستور کار قرار داده است می تواند به میزان قابل توجهی در توسعه ی ارزش های دینی و عرفی در جامعه نقش داشته باشد.

وی که برگزاری این جشنواره به همت بخش خصوصی را یکی از مزایای برگزاری جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان عنوان کرد، ادامه داد: برگزاری این گونه حشنواره ها توسط بخش غیر دولتی در کشور کمتر دیده شده است و قابل تقدیر است.

این عضو هیات انتخاب چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان که در بخش فیلم نامه آثار ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره را مورد بررسی قرار داده است، در خصوص محتوا و تکنیک آثار ارسال شده در این بخش از جشنواره بیان داشت: محتوای آثار ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره بسیار قابل توجه بود و نکته های پنهانی را در جامعه به تصویر می کشاند.

وی با بیان اینکه آثار ارسال شده در بخش فیلم نامه به دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان به لحاظ تکنیکی نیاز به انسجام بیشتری دارد، ادامه داد: در این راستا ضروری است که  دوره های آموزشی تخصصی فیلم نامه نویسی در طول برگزاری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات برگزار شود تا سال آینده آثار بهتر و قوی تری بلحاظ محتوایی و تکنیکی به دبیرخانه جشنواره حسنات ارسال شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *