فیلمهای بخش جنبی سومین جشنواره فیلم کوتاه حسنات
فوریه 11, 2013
باید تفکر حسنات در ناخودآگاه سینماگران جاری باشد نه صرفا برای جشنواره
فوریه 12, 2013

عضو هیات انتخاب سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات گفت: این جشنواره تا رسیدن به مرحله کار در عرصه بین المللی راه زیادی در پیش ندارد.

“علی اکبر بکتاشیان” در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری جشنواره فیلم کوتاه حسنات اظهار داشت: برگزاری مطلوب دو سال گذشته جشنواره فیلم حسنات نشان داد این ظرفیت برای استان اصفهان وجود دارد. به گفته وی، برگزاری این جشنواره در اصفهان تنها برنامه شاخص فیلم و نگاه فرهنگی و ارزشی به آن در این استان است که با کمک کانون حسنات و شخصیت سینمایی بزرگی همچون زاون قوکاسیان برگزار می شود. وی با اشاره به اینکه اهداف جشنواره فیلم حسنات در مسیر خوبی طراحی شده است افزود: استقبال از همه استان ها و پرداختن به امور خیر و عام المنفعه در فیلم ها و فیلمنامه ها از ویژگی های منحصر به فرد این جشنواره است.

بکتاشیان بهره مندی جشنواره حسنات از دبیرخانه دائمی را یکی از محاسن این طرح بزرگ فرهنگی و هنری قلمداد کرد و گفت: برگزاری کارگاه ها و برنامه های آموزشی با حضور اساتید و فیلمسازان مجرب در طول سال در ارتقای سطح کیفی و کمی جشنواره و سطح علمی و فنی دانشجویان و علاقمندان موثر است.

عضو هیات انتخاب سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات یادآور شد: امسال سطح کارها و فیلم های رسیده بهتر از دو دوره قبلی است به نحوی که رقابت بین شرکت کنندگان بسیار نزدیک و داوری بین آنها مشکل است.

وی حمایت استاندار محترم اصفهان و بنیاد سینمایی فارابی از برپایی این جشنواره را خوب و مثبت ارزیابی کرد و افزود: با این حمایت ها آینده روشنی در انتظار جشنواره است.

(۲۴ بهمن / ۱۳۹۱)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *