مصطفی بهشتی: جشنواره های فیلم مکانی برای درخشش جوانان است
مارس 3, 2013
احمد طالبی نژاد : بازیگری در سینما و تئاتر تفاوت دارد
مارس 3, 2013

عضو هیئت انتخاب فیلمنامه جشنواره حسنات می گوید: جشنواره حسنات، یک جشنواره نوپاست و نباید انتظار داشت درتمام ابعاد و بصورت انقلابی پیشرفت کند.

عطیه سلطانی در مصاحبه با خبرنگار ستاد خبری سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات گفت: معمولا در  جشنواه های این چنینی که قصد آن پر و بال دادن به جوانان است آثار ارسالی پر از تازگی و نو اندیشی است و به طبع آن گاهی با نا پختگی هایی نیز در آمیخته می شود.

این عضو هیئت انتخاب فیلمنامه تصریح کرد: این جشنواره ها مجالی است تا به هنرمندان جوانمان پیشنهاداتی برای ارتقای سطح کیفی آثارشان داده شود. برای نمونه ضمن احترامی که برای همه جوانان هنرمندمان قائلیم باید گفت که بسیاری از آثار ارسالی از خلاقیت در موضوع به دور است.

سلطانی افزود: امیدواریم در استان های دیگر نیز جشنواره های این چنینی به مناسبت های مختلف برگزارشود تا استعدادهای پنهان در شهرستان ها کشف شود.

این هنرمند فیلمنامه نویس در ادامه اظهار کرد: جشنواره حسنات از آنِ جوانان است و خود نیز جوان و نو پاست.

سلطانی ادامه داد: این جشنواره هر سال با خود پیشرفتی به همراه دارد و این بسیار نیکوست. برای نمونه امسال در چندین استان پخش فیلم همزمان داریم.

وی اضافه کرد: چیزی که من همیشه شاهد آن بودم تلاش مسئولان برگزار کننده بوده که سعی خود را می کردند تا با وجود تمام کم و کاستی ها، در بهترین شکل حامی جوانان باشند.

عطیه سلطانی در پایان گفت: امیدوارم این برنامه راهکارهایی پیدا کند که به تمام اهداف و آرمانهایش برسد و برنامه ای با تداوم باشد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *