عشاقی مطرح کرد: یادبود زاون قوکاسیان در هفته فیلم حسنات اصفهان برگزار می‌شود
مارس 3, 2015
فراخوان پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان (باموضوع احسان ونیکوکاری)
مارس 3, 2015

 در این نشست که با استقبال اهالی رسانه همراه بود ، سید علی نکویی رییس هیات مدیره کانون حسنات و شورای سیاست گزاری جشنواره، ضمن تشریح اهداف و سیاست گزاری جشنواره ضمن تشریح اهداف و سیاست های برگزاری هفته فیلم، تجلیل از خیرین و موسسه های خیریه نمونه استان از شاخصه های بازر هفته فیلم حسنات برشمرد. در ادامه ملایی رییس جشنواره به موانع برگزاری جشنواره پنجم اشاره کرد.

ایشان عدم حمایت مسئولین اسامی بخصوص شهرداری و شورای شهر اصفهان را در سال جاری، برای این حرکت فرهنگی- مردمی برشمرد.

سپس محمدسعید عشاقی، جانشین رییس جشنواره در تشریح برنامه های هفته فیلم اشاره کردو افزود : آثار بیش از 40 فیلمساز از 36 شهر کشور در قالب 24 فیلم داستانی و 16 فیلم مستند طی 7 سانس و از تاریخ 16 اسفند لغایت 18 اسفندماه در نگارستان امام خمینی به نمایش در خواهد آمد، وی در ادامه گفت مراسم اختتامیه هفته فیلم حسنات با تجلیل از خیریه های برتر، تقدیر از برگزیدگان 4دوره جشنواره و یادبود زاون قوکاسیان ، دبیر فقید 4 دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات، بعد از ظهر روز اول هفته فیلم (16 اسفندماه) در نگارستان امام خمینی برگزار خواهد شد.

اعلام فراخوان پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان  از مهم ترین موارد بیان شده در این نشست مطبوعاتی بود.

امیرحسین عشاقی دبیر اجرایی جشنواره ، ضمن اعلام این مطلب افزود، علاقمندان به شرکت در پنجمین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، میتوانند آثار خود را در قالب فیلم های کوتاه داستانی، مستند، پویا نمایی و فیلمنامه (به مدت حداکثر 30 دقیقه) حداکثر تا 31 تیرماه 1394 به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

وی با اشاره به 4 سرفصل نیک اندیشی، رستگاری، حقوق شهروندی و زاینده رود، این موارد را به عنوان سرفصل موضوعات جشنواره پنجم اعلام کرد و در پایان افزود: بخش های مسابقه در قالب مسابقه ملی، مسابقه تجربه نخست و مسابقه فیلم های تجربی در سال آینده برگزار خواهد شد.

[slideshow_deploy id=’7555′]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *