سوت پایان پنجمین جشنواره حسنات 7؛ «گچ» و «آب یخ» در بین آثار برگزیده داستانی پنجمین جشنواره حسنات

سوت پایان پنجمین جشنواه حسنات6؛ زرگرپور: حسنات سمبل تحقق آرمان های هنری در اصفهان است
مارس 4, 2016
سوت پایانی جشنواره پنجم 8: «چاق، کچل، سیبیلو»، «لیر» و «قارلی دامدار» مستندهای برگزیده پنجمین ایستگاه حسنات
مارس 4, 2016

به گزارش ستاد خبری جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، برگزیدگان پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات در بخش داستانی برترین‌های خود را شناخت.

بر این اساس در بخش داستانی و در سه سطح ملی، تجربی و تجربه نخست 17 نفر از هنرمندانی که آثارشان به بخش مسابقه این دوره از جشنواره راه یافتند تجلیل شدند.

از این رو در بخش داستانی ملی جایزه ویژه هیأت داوران در بخش داستانی، به همراه جایزه نقدی، دیپلم افتخار و تندیس جشنواره به فیلم «گچ» ساخته محمد صادقی تعلق گرفت.

جایزه فیلم برتر داستانی در بخش ملی نیز به همراه جایزه نقدی، دیپلم افتخار و تندیس جشنواره به فیلم « آب یخ» ساخته جلال ساعدپناه تعلق گرفت.

«باد هر وقت که بخواهد می وزد» ساخته مریم اسمی خوانی نیز موفق به کسب جایزه بهترین کارگردانی فیلم داستانی در بخش ملی، جایزه نقدی، دیپلم افتخار و تندیس جشنواره شد.

تقدیر ویژه هیأت داوران برای کارگردانی فیلم داستانی در بخش ملی نیز از اثر «قمارباز» ساخته کریم لک زاده صورت گرفت که این اثر موفق به دریافت جایزه نقدی، لوح سپاس و یادمان جشنواره شد.

«هوادار» علی دلکاری نیز جایزه بهترین فیلمنامه فیلم داستانی در بخش ملی را به خود اختصاص داد که جایزه نقدی، لوح سپاس و یادمان جشنواره را نیز دریافت کرد.

تقدیر ویژه هیات داوران از فیلم داستانی در بخش ملی از «دیوار کشی» احمد تیموری بود که همچنین موفق به دریافت یادمان جشنواره، لوح سپاس و جایزه نقدی شد.

تقدیر دیگر ویژه هیات داوران از فیلم داستانی در بخش ملی از « کودکان ابری» رضا فهیمی است که با دریافت جایزه نقدی، لوح سپاس و یادمان جشنواره اهدا خواهد شد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نیز برای پرداختن به مضامین قرآنی تقدیر می کند از فیلم داستانی «روز زوج» ساخته حمید معصوم دوست نیز تقدیر کرد و علاوه بر جایزه نقدی، لوح سپاس این اداره و صنایع دستی به این اثر تخصیص یافت.

اداره کل امور زندان‌های استان اصفهان نیز از اثر در راه به خاطر پرداختن به مضامین انسان دوستانه با تقدیم صنایع دستی ساخته دست مددجویان تقدیر کرد از فیلم داستانی «در راه» اثر امیر صرافها.

»به خاطر هیچ» عسل غریب، جایزه بهترین فیلم داستانی در بخش تجربی را به خود اختصاص داد و در نهایت موفق به دریافت جایزه نقدی، یادمان جشنواره و لوح سپاس شد.

فیلم قابل تقدیر در بخش تجربی به فیلم «جار» سینا مصطفی زاده با اهدای جایزه نقدی، لوح سپاس و یادمان جشنواره معرفی شد.

«لام تا کام» محسن بانصیری نیز جایزه بهترین فیلم داستانی در بخش تجربه نخست را با دریافت جایزه نقدی، یادمان جشنواره و لوح سپاس دریافت کرد.

جایزه فیلم داستانی قابل تقدیر در بخش تجربه نخست نیز همراه با جایزه نقدی، لوح سپاس و یادمان جشنواره به اثر « همین» ساخته حمیدرضا حسینیان تعلق گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *