سوت پایانی پنجمین جشنواره حسنات 10:«ناگهان باد برمی‌خیزد» و «دایره گچی» اولین‌های پویانمایی جشنواره پنجم

سوت پایان جشنواره پنجم 9؛بیانیه و اعلام اسامی برترین‌های جشنواره پنجم از نگاه داوران جوان جشنواره پنجم
مارس 4, 2016
سوت پایانی پنجمین جشنواره حسنات 11: سه فیلمنامه برگزیده پنجمین جشنواره حسنات
مارس 4, 2016

پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان در روز چهارم برترین‌های خود را در بخش‌های مختلف شناخت و در این میان «ناگهان باد برمی‌خیزد» و «دایره گچی» اولین‌ها شدند.

به گزارش ستاد خبری پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، در پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان 43 اثر در بخش پویانمایی به بخش مسابقه راه یافتند که از این تعداد هشت اثر برگزیده شدند.

در این راستا در بخش ملی پویانمایی ملی «ناگهان باد بر می‌خیزد» ساخته ادریس سامانی موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم پویانمایی در بخش ملی، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی شد.

جایزه دومین فیلم برتر پویانمایی در بخش ملی نیز به اثر «نقش هر پرده» ساخته مریم فرح زاده همراه با جایزه نقدی، لوح سپاس و یادمان جشنواره تعلق گرفت.

جایزه بهترین فیلم پویانمایی در بخش تجربی به اثر «دایره گچی» ساخته سهیل سراجی، بهارکیامقدم و امین جوادی همراه با تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی اعطا شد.

فیلم «مکعب» ساخته فرهاد نجفی فرد، موفق به دریافت جایزه فیلم پویانمایی قابل تقدیر در بخش تجربی همراه جایزه نقدی، لوح سپاس و یادمان جشنواره شد.

«آینه» اعظم کاشفی کیا نیز جایزه فیلم پویانمایی قابل تقدیر در بخش تجربی را همراه با جایزه نقدی، لوح سپاس و یادمان جشنواره دریافت کرد.

جایزه فیلم پویانمایی قابل تقدیر در بخش تجربی نیز به فیلم «امید» ساخته آروین مدقالچی همراه با جایزه نقدی، لوح سپاس و یادمان جشنواره تعلق گرفت.

کانون پرورش فکری استان اصفهان به دلیل ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در نسل آینده سازان جامعه از فیلم «تمام زمستان هایی که ندیده ام» ساخته امید خوش نظر با تقدیم لوح سپاس و صنایع دستی تقدیر کرد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برای پرداختن به مضامین قرآنی از فیلم پویانمایی «مستوره» ساخته

شکیبا مهدویان با تقدیم لوح سپاس و صنایع دستی تقدیر کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *