سوت پایانی جشنواره پنجم 8: «چاق، کچل، سیبیلو»، «لیر» و «قارلی دامدار» مستندهای برگزیده پنجمین ایستگاه حسنات

سوت پایان پنجمین جشنواره حسنات 7؛ «گچ» و «آب یخ» در بین آثار برگزیده داستانی پنجمین جشنواره حسنات
مارس 4, 2016
سوت پایان جشنواره پنجم 9؛بیانیه و اعلام اسامی برترین‌های جشنواره پنجم از نگاه داوران جوان جشنواره پنجم
مارس 4, 2016

پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان در ایستگاه پنجم نیز مستندهای برتر خود را شناخت.

به گزارش ستاد خبری جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، قطار پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان در ایستگاه پایانی خود و در بخش مستند برترین‌های خود را شناخت و از بین 22 اثر در بخش مستند 9 اثر را در آئین اختتامیه مورد تقدیر قرار داد.

بر این اساس و بر اساس نظر هیات داوران پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان جایزه فیلم برتر جشنواره در بخش مستند به فیلم «لیر» ساخته محمدرضا حافظی همراه با تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تعلق گرفت.

«شهری برای دخترانم » ساخته محمد صادق دهقانی جایزه ویژه جشنواره به همراه جایزه نقدی و لوح جشنواره  را در بخش مستند دریافت کرد.

جایزه بهترین کارگردانی بخش مستند نیز به «قارلی داملار» ساخته هایده مرادی همراه با تندیس جشنواره، دیپلم افتخاز و جایزه نقدی تخصیص یافت.

«چنگار» ساخته فاطمه بهروز نیز جایزه بهترین پژوهش فیلم مستند همراه با جایزه نقدی، لوح سپاس و یادمان جشنواره را دریافت کرد.

جایزه ویژه هیأت داوران در بخش مستند نیز به «چاق، کچل، سیبیلو» ساخته محسن نجفی مهری همراه با تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تعلق گرفت.

«خواهرم محدثه» ساخته عاطفه محرابی نیز اثر برگزیده فیلم قابل تقدیر مستند پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان شد که علاوه بر جایزه نقدی، لوح سپاس و یادمان جشنواره را نیز دریافت کرد.

«لیر» ساخته محمدرضا حافظی نیز موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم مستند از نگاه دوستان زاون قوکاسیان شد که به این اثر لوح سپاس، یادمان جشنواره و جایزه نقدی نیز تعلق گرفت.

اتاق بازرگانی نیز تقدیر ویژه خود را به خاطر پرداختن به موضوع کارآفرینی و تسهیل گری را به اثر ژین ساخته هوشنگ میرزایی همراه با لوح سپاس و صنایع دستی اصفهان انجام داد.

«بخشش مریم» ساخته مهدی شعبانی نیز به دلیل پرداختن به مضامین قرآنی موفق به صنایع دستی، لوح سپاس تقدیر ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برای پرداختن به مضامین قرآنی را به خود اختصاص داد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *