نظرپور: سطح کیفی فیلم های ارسالي به جشنواره بسیار عالی بود
ژانویه 8, 2018
حسام اسلامي: نگاه سنتی به فیلم مستند باید تغییر کند
ژانویه 15, 2018

عضو هیئت انتخاب بخش فیلم هفتمين جشنواره ملي فيلم کوتاه حسنات گفت: امروزه كيفيت توليد فیلم‌های کوتاه از فیلم‌های بلند پیشی گرفته است و جایگاه خوبی را در ساخت فیلم‌های کوتاه به ویژه انیمیشن شاهد هستيم.


امیر سحرخیز در گفت و گو با خبرنگار ستاد خبري هفتمين جشنواره حسنات اظهار داشت: امروزه فيلمسازان كشور در ساخت انواع فیلم‌های کوتاه از جمله انیمیشن، داستانی و مستند عملكرد موفقي را داشته‌اند.

وی بیان داشت: امروز با حجم عظیمی از تولیدات موفق فیلم کوتاه مواجهیم و این در حالی که بستری مناسب برای به نمایش گذاشتن این فیلم ها برای عموم در نظر گرفته نشده است و تنها مکان عرضه برای فیلم های کوتاه در جشنواره ها هست.

عضو هیئت انتخاب بخش فیلم هفتمين جشنواره ملي فيلم كوتاه حسنات ادامه داد: در حال حاضر فیلم های کوتاه تولید شده قابل رقابت با فیلم های کوتاه در سطح جهان است و به جایگاه خوبی رسیدیم.

عضو هیئت انتخاب بخش فیلم هفتمين جشنواره ملي فيلم کوتاه حسنات اعلام کرد: آثار ارسالی به هفتمین دوره از جشنواره ملي فیلم کوتاه حسنات از نظر کیفی بسیار جایگاه بالایی داشت و شاهد شرکت فیلم سازان بسیار حرفه ای و حتی ارسال فیلم ها با سطح کیفی بالا به این جشنواره بودیم فیلم هایی که در معروفترین جشنواره ها شاهد آن بودیم و این نشان از اعتبار بالای جشنواره حسنات است.

وی گفت: جشنواره حسنات از نظر موضوعی بسیار گسترده است و بسیاری از مفاهیم را در بر می گیرد به همین خاطر تمام فیلم‌های ارسالی را میتوانیم به نوعی به موضوع احسان و نیکوکاری ربط بدهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *