رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان: جشنواره حسنات خلاقیتی فرهنگی در اصفهان است

رئیس شورای سیاستگذاری هفتمین جشنواره حسنات: بخش حاکمیتی در کنار جشنواره حسنات قرار گیرد
دسامبر 11, 2017
رئیس جشنواره حسنات: کیفیت برگزاری جشنواره حسنات با بسیاری از جشنواره‌‌های بین‌المللی برابری میکند
دسامبر 11, 2017

جشنواره حسنات خلاقیتی فرهنگی در اصفهان است/لزوم تقویت زیرساخت‌های برگزاری جشنواره


رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه خلاق بودن یکی از اصلی‌ترین ویژگیهای جهانی شهر اصفهان است و شورای پنجم در صدد تقویت این امر است، گفت: در این راستا برگزاری جشنواره حسنات خلاقیتی فرهنگی است که باید تقویت شود.
به گزارش ستاد خبری هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات، فریده روشن در حاشیه بازدید از دبیرخانه جشنواره حسنات و در نشستی با شورای سیاستگذاری این جشنواره با اشاره به اینکه فرهنگ و هنر بهترین ابزار تغییر سبک زندگی مردم است و در اصفهان این ابزار از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار داشت: در این بین احسان و نیکوکاری یکی از مهم‌ترین مقولههای فرهنگ اسلامی است که باید نسبت به آن توجه بیشتری صورت پذیرد.
وی اصلی‌ترین برنامههای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان را تقویت مولفه‌های فرهنگی در شهر اصفهان با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی دانست و افزود: جشنواره حسنات به خوبی در این زمینه طی سالهای اخیر عمل کرده وب ا کارنامه درخشانی که دارد می‌تواند یکی از ظرفیتهای قابل اعتماد در این زمینه باشد.
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه خلاق بودن یکی از اصلی‌ترین ویژگیهای جهانی شهر اصفهان است و شورای پنجم در صدد تقویت این امر است، تصریح کرد: در این راستا برگزاری جشنواره حسنات خلاقیتی فرهنگی است که باید تقویت شود.
وی با تاکید بر اینکه جلوگیری از موازی کاری‌ها در حوزه فرهنگ وهنر شهر اصفهان از اهداف شورای پنجم است، ابراز داشت: از این رو در نظر داریم با تقویت سازمان‌های مردم نهاد برای اجرای برنامههای فرهنگی به دیگردغدغه‌های شهرداری در این زمینه بپردازیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *