رئیس شورای سیاستگذاری هفتمین جشنواره حسنات: بخش حاکمیتی در کنار جشنواره حسنات قرار گیرد

نقد و بررسی فیلم ” کورسو”
دسامبر 4, 2017
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان: جشنواره حسنات خلاقیتی فرهنگی در اصفهان است
دسامبر 11, 2017

رئیس شورای سیاستگذاری هفتمین جشنواره حسنات گفت: با توجه به توسعه جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان ضروری است که بخش حاکمیتی نیز در کنار مسئولان این جشنواره قرار گیرند.


به گزارش ستاد خبری هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان در حاشیه بازدید رئیس و اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورشی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه این جشنواره با هدف توسعه فرهنگ مغفول مانده احسان و نیکوکاری در بین آحاد مردم جامعه از هفت سال گذشته پایه‌گذاری شده است، اظهار داشت: از این رو به دلیل تاثیرگذاری هنر هفتم فیلم کوتاه را برای ترویج این فرهنگ در دستور کار قرار دادیم.
وی به استقبال خوب جوانان و همچنین هنرمندان بنام کشور از ظرفیت‌های موجود در جشنواره حسنات اشاره کرد و افزود: این جشنواره سال به سال با رشد خوبی روبرو بوده و در به صورت واقعی در سطح ملی برگزار شده است.
رئیس شورای سیاستگذاری هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان با اشاره به تاثیرگذاری‌های فراوان جشنواره حسنات بر روی افکار هنرمندان ابراز داشت: به دلیل همین اشتیاق و به منظور توسعه جامعه مخاطب جشنواره حسنات و به منظور مشارکت بیشتر شهروندان ایران با این جشنواره بخش هر شهروند یک فیلم کوتاه در دستور کار قرار گرفت که با استقبال خوب مردم ایران همراه بود.
وی همچینین به همراهی خوب دیگر نهادها برای برگزاری جشنواره حسنات اشاره داشت و افزود: در این زمینه لازم است که از شهرداری اصفهان، اداره کل بهزیستی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره کل زندان‌های استان اصفهان، اداره کل نهاد کتابخانههای عمومی استان اصفهان و …. قدردانی لازم را داشته باشم.
نکویی در ادامه با اشاره به اینکه با توجه به افزایش حجم برنامه‌های جشنواره حسنات و فراگیر شدن این جشنواره در سراسر کشور اضافه کرد: با توجه به شرایط موجود کانون حسنات به عنوان بخش خصوصی امکان مالی برای برگزاری این جشنواره را به تنهایی ندارد و ضروری است که بخش حاکمیتی نیز در این زمینه با حسنات همکاری کند.
وی با تاکید بر اینکه طی سال‌های اخیر همخوانی خوبی بین موضوعات جشنواره حسنات و فعالیت‌های شهرداری ایجاد شده است، افزود: از این رو در دوره هفتم جشنواره حسنات نیز نیازمند همکاری شهرداری اصفهان برای برگزاری جشنواره حسنات هستیم و در این زمینه آمادگی هر گونه همکاری راداریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *