رئیس جشنواره حسنات: کیفیت برگزاری جشنواره حسنات با بسیاری از جشنواره‌‌های بین‌المللی برابری میکند

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان: جشنواره حسنات خلاقیتی فرهنگی در اصفهان است
دسامبر 11, 2017
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان: تخصیص بودجه شهرداری برای جشنواره حسنات جزء احکام قطعی قرار می‌گیرد
دسامبر 11, 2017

رئیس جشنواره حسنات با اشاره به اینکه جشنواره حسنات با اعتباری کمتر از یک دهم و با کیفیتی قابل رقابت با برخی از جشنواره های شهر اصفهان برگرار می‌شود،

گفت: ضروری است که دیگر دستگاههای اجرایی نیز برای بهتر برگزار شدن جشنواره حسنات همکاری لازم را داشته باشند.
به گزارش ستاد خبری هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، حسین ملایی در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان و در نشستی با اعضا این کمیسیون با اشاره به اینکه شهرداری باید مراکز فرهنگی و تفریحی را در قالب پروژه‌های عمرانی احداث و اجرای برنامههای فرهنگی در این مراکز را به بخش خصوصی واگذار کند، اظهار داشت: این مساله در سال‌های اخیر مورد توجه نیوده و از این رو امروز مسئولان شهرداری و شورای شهر در اصفهان در این زمینه با مشکلاتی روبرو هستند.
وی با اشاره به اینکه واگذاری مراکز فرهنگی و تفریحی شهرداری به بخش خصوصی امری ضروری است، تصریح کرد: در این زمینه شهرداری تنها وظیفه سیاستگذاری و نظارت را باید بر عهده داشته باشد.
رئیس هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات با اشاره به اینکه جشنواره حسنات با اعتباری کمتر از یک دهم و با کیفیتی قابل رقابت با برخی از جشنواره های شهر اصفهان برگرار می‌شود، افزود: ضروری است که دیگر دستگاههای اجرایی نیز برای بهتر برگزار شدن جشنواره حسنات همکاری لازم را داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه بومی بودن ویژگی اصلی جشنواره حسنات است، افزود: ما در نظر داریم جشنواره حسنات بومی اصفهان باشد چرا که اصفهان شایسته اقدامات خلاق فرهنگی است.
ملایی همچنین با تاکید بر اینکه جشنواره حسنات باید به موضوع احسان و نیکوکاری پایدار بماند، افزود: راز ماندگاری این جشنواره همان موضوع حسنات است و نمی‌توان این موضوع را تغییر داد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در سال گذشته تخصیص بودجه برای جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات به عنوان مصوبه شورای اسلامی شهر اصفهان در ردیف بودجه سالانه سازمان فرهنگی، تفریحی شهرداری اصفهان قرار گرفته است، ابراز داشت: امیدواریم در دوره جدید نیز نسبت به تعیین ردیف بودجه به جشنواره حسنات به عنوان رویداد فرهنگی تاثیرگذار شهر اصفهان تخصیص یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *