مدیرعامل کانون نشر و ترویج فرهنگ اسلامی حسنات: جشنواره فیلم حسنات نیازمند حمایت های بیشتری است
مارس 6, 2013
برگزیدگان سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات تجلیل شدند
مارس 6, 2013

در آیین اختتامیه سومین جشنواه ملی فیلم کوتاه حسنات در سالن آمفی تئاتر مجموعه فرهنگی هنری استاد محمود فرشچیان استان اصفهان از سال ها فعالیت و تلاش مسعود جعفری جوزانی در عرصه سینما و تلویزیون کشورمان تقدیر و قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی و ستاد خبری جشنواره حسنات در این آیین بزرگداشت که همزمان با مراسم پایانی سومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اجرا می شد تعداد زیادی از هنرمندان سینما، تئاتر و تلویزیون و علاقمندان و هنردوستان استان اصفهان و سایر استان ها به همراه تنی چند از مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خبرنگاران، مسئولان کانون نشر و ترویج فرهنگ اسلامی حسنات و موسسه مالی و اعتباری فردوسی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و حوزه هنری حضور داشتند.

کارگردان برجسته سینما و تلویزیون ایران در سخنان کوتاهی با اشاره به اهمیت برگزاری این جشنواره و حضور پیشکسوتان  و بزرگان عرصه نمایش و سینما در آن اظهار امیدواری کرد: این روند تا سال های سال تداوم داشته باشد و زمینه شکوفایی استعدادهای نسل جوان و هنردوست را فراهم کند.

جعفری جوزانی تصریح کرد: حضور زاون قوکاسیان بعنوان دبیر جشنواره در سه دوره اخیر مهمترین عامل توفیق و ماندگاری جشنواره حسنات و ادامه مسیر با تلاش و پیشرفتی مضاعف خواهد بود.

بر این اساس، لوح سپاس، تندیس جشنواره و هدایایی در پاسداشت سال ها خدمت این کارگردان بنام سینمای کشورمان به وی اعطا شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *