نماینده مردم اصفهان در مجلس: هنر باید در خدمت عدالت باشد
مارس 6, 2013
در آیین اختتامیه سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات: بزرگداشت مسعود جعفری جوزانی برگزار شد
مارس 6, 2013
حسین ملایی مدیرعامل کانون نشر و ترویج فرهنگ اسلامی حسنات می گوید: جشنواره فیلم حسنات هر سال با استقبال افزونی مواجه شده و برای ادامه مسیر خود نیازمند حمایت ها و سرمایه گذاری های بیشتری است.
به گزارش ستاد خبری سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات، حسین ملایی، مدیرعامل کانون نشر و ترویج فرهنگ اسلامی حسنات در مراسم اختتامیه این جشنواره گفت: برگزاری جشنواره فیلم در بخش غیر دولتی بدون حمایت و کمک امکان پذیر نیست.
وی در ادامه ضمن قدردانی از حمایت های استاندار اصفهان و مسئولین ارشاد تهران و اصفهان گفت: اگر یاری های استاندار اصفهان  حذف می شد شاید برگزاری این جلسه به این کیفیت میسر نبود.
ملایی تصریح کرد: جشنواره فیلم حسنات چون نهالی نوپاست که هر سال با استقبال افزونی مواجه شده و برای ادامه مسیر خود نیازمند حمایت ها و سرمایه گذاری های بیشتری است.
مدیر عامل کانون حسنات اضافه کرد: برای دوره جدید جشنواره منتظر کمک های شهردار اصفهان که پیش از این قول آن راگرفته بودیم نیز هستیم.
وی در پایان گفت : احسان و نیکوکاری از ارزشهای والای انسانی است و به راستی این کار هنرمندان است که این ارزشها را بین مردم جا بیندازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *