جشنواره حسنات تنها بستر ایجاد شده برای نگاه جدی به فیلم کوتاه است

ارسال آثار به بخش شهروندی هفتمین جشنواره حسنات تمدید شد
فوریه 4, 2018
موحدیان: آینده فیلم‌نامه نویسی کشور خوب نیست
فوریه 4, 2018

عضو هیئت انتخاب هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات گفت: جشنواره حسنات در حال حاضر تنها بستر توجه به تولید فیلم‌های کوتاه به صورت جدی است و فیلم‌سازان باید از این ظرفیت ایجاد شده نهایت بهره برداری را داشته باشند.


مسعود امینی تیرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنان اصفهان اظهار داشت: خوشبختانه در چند سال اخیر تولید فیلم کوتاه بلحاظ کیفی و کمی در سطح بالایی قرار گرفته است.
وی بیان داشت: امروز با حجم بالایی از تولیدات فیلم کوتاه مواجهیم که در مورد موضوعات مختلف و همچنین با دیدگاه‌های متفاوتی ساخته می‌شود.
عضو هیئت انتخاب فیلم کوتاه جشنواره حسنات ادامه داد: درصد خیلی زیادی از تولیدات فیلم کوتاه بیشتر شکل آموزشی و تمرینی دارد و در این دست فیلم ها خیلی زیاد کار جدی نمی‌بینیم.
وی ادامه داد: تولیدات فیلم کوتاه بیشتر ویژه جشنواره‌ها ساخته می شود زیرا که مکانی به غیر از جشنواره‌ها برای ارائه و تماشا نیست.
عضو هیئت انتخاب فیلم کوتاه جشنواره حسنات گفت: جشنواره حسنات در حال حاضر تنها بستر توجه به تولید فیلم‌های کوتاه به صورت جدی است و فیلم‌سازان باید از این ظرفیت ایجاد شده نهایت بهره برداری را داشته باشند.
وی در ارتباط با اینکه آثار تا چه اندازه منعکس کننده موضوع احسان و نیکوکاری است، ادامه داد: موضوع حسنات یک موضوع کلی است و تمام آثار را به نوعی می‌توان به آن ربط داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *