در یک روایت بد فیلم و بازیگر همه با هم زمین می‌خورند
مارس 5, 2014
بیانیه هیت داوران فیلم‌های کوتاه داستانی چهارمین جشنواره حسنات
مارس 5, 2014

بنابر آراء اعلام شده از سوی هیات داوران چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان برترین‌های بخش داستانی این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش ستاد خبری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، جوایز فیلم‌های بخش داستانی این جشنواره در مراسم اختتامیه به برگزیدگان اهدا شد.

بر این اساس فیلم‌های “خودنگاره” ساخته شده توسط پرگل زارعی از اصفهان و “قرمز” ساخته‌‌ی حسین کشاورزی از بوشهر به عنوان آثار برگزیده در بخش تجربه نخست شناخته شده و موفق به دریافت تندیس جشنواره، دیپلم افتخار بهمراه 12میلیون ریال جایزه نقدی شدند.

جایزه‌ی ویژه هیات داوران در بخش تجربه‌ی نخست این دوره از جشنواره نیز به فیلم داستانی “شفیره” ساخته‌ی معصومه قوامی از اصفهان اختصاص یافت و این هنرمند جوان موفق به دریافت لوح سپاس بهمراه 10میلیون ریال جایزه نقدی از چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان شد.

بهترین فیلم داستانی نیز بر اساس اعلام آراء هیات داوران چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات” IMPRESSION X160″ ساخته‌ی تیام یابنده جهرمی از بوشهر معرفی شد و بر این اساس دیپلم افتخار

بهمراه 30 میلیون ریال جایزه نقدی به این هنرمند جوان کشورمان اهدا گردید.

اعضای هیات داوران بخش داستانی چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان جایزه‌ی بهترین کارگردانی فیلم داستانی این دوره از جشنواره را به فیلم “مراسم” ساخته‌ی سعید روستایی از تهران اهدا کردند و بر این اساس دیپلم افتخار بهمراه 20 میلیون ریال جایزه نقدی از سوی این جشنواره به هنرمند جوان تهرانی اهدا شد.

جایزه‌ی ویژه‌ی هیات داوران چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان نیز در این بخش به ” نامو” ساخته‌ی صلاح صالحی از تهران اختصاص یافت که بر این اساس این هنرمند جویای نام کشورمان موفق به دریافت لوح سپاس از این دوره از جشنواره حسنات شد.

“عروسی مسلم” ساخته‌ی رضا جمالی از اردبیل نیز در این دوره از جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان جایزه‌ی ویژه دبیرخانه جشنواره چهارم را به خود اختصاص داد و بر این اساس لوح سپاس، یادمان جشنواره بهمراه 12 میلیون ریال جایزه نقدی به این هنرمند نوپای کشورمان اهدا شد.

“ارتش پنهان” کاری از محمد اسماعیلی از تهران و “درنگ” ساخته‌ی محمدرضا خردمندان از تهران نظر هیات داوران جشنواره چهارم را در تقدیر ویژه‌ی هیات داوران جلب کردند و موفق به دریافت لوح تقدیر، یادمان جشنواره بهمراه جایزه نقدی جشنواره شدند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *