سوت پایانی پنجمین جشنواره حسنات 12: جمالی نژاد: بودجه فرهنگی ویژه ای برای سال 95 در نظر گرفته ایم
مارس 5, 2016
فراخوان ششمین جشنواره حسنات اعلام شد
جولای 18, 2016

مشاور هنری پنجمین جشنواره فیلم کوتاه حسنات که اکنون در سفر عتبات عالیات به سر می برد پیام تشکری برای دست اندرکاران جشنواره حسنات صادر کرد.

مهدی مسعودشاهیدر گفت‌و‌گو با ستاد خبری جشنوار حسنات اظهار داشت: جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات فضا و فرصتی ایجاد کرده و هنرمندان را در یک فضای صمیمی و در زیر یک سقف برای خدمت به فرهنگ و هنر این مرز و بوم دور یکدیگر جمع کرده است تا پیام‌های موثری برای ثبات فرهنگی و اعتقادی مردم مملکت خویش ایجاد کنند.

وی افزود: از سوی دیگر  امسال مخاطبان خوبی در سالن‌های مختلف جشنواره حسنات برای تماشای فیلم‌ها و حضور در کارگاه‌ها شاهد بوده‌ایم که بسیار موثر بوده است.

مشاور هنری جشنواره حسنات تاکید کرد: باید تشکر کنم از برگزار کنندگان جشنواره که با تلاش خود در طول این سالها توانستند جشنواره‌ای برای بیان پیام‌های ارزشی در اصفهان با حداقل هزینه‌ها برگزار کنند.

وی ادامه داد: مهم‌تر اینکه دست اندرکاران جوان برگزاری جشنواره در ستادهای مختلف با وجود اینکه جوان هستند از ظرفیت‌های خوبی برخوردار هستد و با هزینه کم کار بزرگی را در کشور رقم می‌‌زنند.

مسعودشاهی ابراز داشت: درست همانند این روند در شرایط فعلی کشور که به لحاظ بودجه‌ای محدودیت‌هایی دارد باید خود را با اقتصاد مقاومتی عادت دهیم تا این جشنواره به دلیل نداشتن پول و سرمایه متوقف نشود

وی اضافه کرد: از  نهادهایی که حامی جشنواره بودند چه مقام‌های استانی و چه رسانه های جمعی که کمک کردند تا پیام جشنواره به شکل گسترده‌تر در کشور و حتی جهان پخش شود به ویژه مدیریت شبکه دو سیما که با تمام اهمیتی که برای جشنواره قائل هستند دستور مقتضی برای پخش بخش‌های مرتبط با موضوع جشنواره را اختصاص دادند تشکر کنم.

مشاور هنری جشنواره حسنات بیان داشت: برای تمام دست اندرکاران جشنواره آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم این جشنواره سال به سال پرشورتر دنبال شود و این امید را دارم که من نیز در کنار  دست‌اندرکاران این جشنواره به فرهنگ کشور خدمت کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *