اعلام اسامی 18 فیلم بخش مسابقه مستند ششمین جشنواره حسنات
فوریه 10, 2017
اعلام اسامی 39 فیلم بخش مسابقه داستانی ششمین جشنواره حسنات
فوریه 10, 2017

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان از برگزاری مسابقه سراسری کتابخوانی آنلاین داستان نیکوکاری از کتاب «داستان راستان» استاد شهید مرتضی مطهری با همکاری دبیرخانه جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات خبر داد.

به گزارش ستاد خبری جشنواره حسنات، امیر هلاکویی با اشاره به مشارکت و همکاری شکل گرفته مابین اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و دبیرخانه جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان اظهار داشت: هدف از برگزاری این مسابقه، کتابخوانی ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری از طریق مطالعه و کتابخوانی است.

وی با بیان اینکه مسابقه در سطح ملی برگزار می‌شود، افزود: علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره حسنات به نشانی hasanatfilm.ir و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان به نشانی isfahanpl.ir نسبت به شرکت در مسابقه اقدام کنند.

هلاکویی تصریح کرد: این مسابقه از یکم لغایت 30 بهمن ماه جاری از طریق آدرس‌های اینترنتی فوق و از طریق پیامک 100045014برای مخاطبان و علاقمندان به شرکت در این مسابقه قابل دسترسی است.

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یادآور شد: به 20 نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایز نفیس به همراه محصولات فرهنگی اهدا می‌شود.

وی تأکید کرد: شماره تلفن‌های 32126150 و 32220070 داخلی 130 آماده دریافت پاسخگویی به مراجعه کنندگان خواهد بود.

هلاکویی مطرح کرد: شرکت در این مسابقه، هیچ گونه محدویت سنی ندارد و همه شرکت کنندگان می توانند ازطریق پیامک و یا به صورت اینترنتی و یا حتی به صورت ارائه پاسخ حضوری در این مسابقه شرکت کنند.

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، به دبیری رسول صدرعاملی، 15 تا 18 اسفندماه و همزمان با هفته احسان و نیکوکاری برگزار خواهد شد و کانون نشر و ترویج فرهنگ اسلامی حسنات اصفهان با همکاری بنیاد سینمایی فارابی برپاکننده آن است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *