همراهی نیمی از کشور با جشنواره حسنات یک اتفاق بزرگ است
مارس 8, 2017
از دل حسنات اصغر فرهادی‌ها شکل بگیرد
مارس 8, 2017

داور ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان گفت: بحران دغدغه زمانی اتفاق می‌افتد که هنرمند با دغدغه‌هایش زندگی می‌کند و اینجاست که ذهن خیال‌پرداز و هنرمندانه می‌تواند به خلق هنر برسد.

به گزارش ستاد خبری ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات، هادی مقدم دوست در نشست «پرداخت ایده و پایان‌بندی در فیلم‌نامه» اظهار کرد: هنرمند باید بر اساس دغدغه‌های خود و برخورد خود با سوژه دست به خلق بزند و اینجاست که یک پرداخت و شروع خوب اتفاق می‌افتد.

وی افزود: متأسفانه امروز بسیاری از فیلمسازان با نگاه به راه موفقیت دیگران دست به ساخت فیلم می‌زنند، درحالی‌که نیاز است تا خلاقیت را در کار خود به‌کارگیرند و بر اساس دغدغه‌ها و ذهنیت خود دست‌به‌کار بزند.

داور بخش فیلم‌نامه ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان اضافه کرد: بحران دغدغه زمانی اتفاق می‌افتد که هنرمند با دغدغه‌هایش زندگی می‌کند و اینجاست که ذهن خیال‌پرداز و هنرمندانه می‌تواند به خلق هنر برسد.

مقدم دوست خاطرنشان کرد: دید شخصی و تشخصی که ذهن هر فرد نسبت به سوژه دارد، شبیه به نظری است که بر آن سوژه گذاشته می‌شود، همین نگاه فردی است که می‌تواند یک اثر را متمایز کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *