علیرضا تابش: جشنواره فيلم كوتاه حسنات به سينما «معنا» مي‌دهد
فوریه 26, 2017
  معرفی هیات انتخاب بخش «هر شهروند یک فیلم کوتاه» جشنواره حسنات/ انتخاب فیلم برگزیده تماشاگران با آرای مردمی
فوریه 27, 2017

با حضور میران اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان و روسای ششمین جشنواره فیلم کوتاه حسنات اصفهان مراسم قرعه کشی مسابقه کتابخانه احسان نیکوکاری فردا ۱۰اسفندماه در محل کتابخانه های عموومی استان اصفهان برگزار می شود.
به گزارش ستاد خبری ششمین جشنواره فیلم کوتاه حسنات،با حضور میران اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان و روسای ششمین جشنواره فیلم کوتاه حسنات اصفهان مراسم قرعه کشی مسابقه کتابخانه احسان نیکوکاری فردا ۱۰اسفندماه در محل کتابخانه های عمومی استان اصفهان برگزار می شود.
در این مراسم که رییس شورای سیاست گذاری ،جانشین رییس جشنواره حسنات و دیگر اعضای ستاد حضور خواهند داشت،با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اصفهان مراسم قرعه کشی مسابقه بزرگ کتابخوانی احسان نیکوگاری برگزار می شود.

حایز اهمیت است که فراخوان این مسابقه که برگرفته از کتاب استاد شهید مرتضی مطهری در دی ماه امسال اعلام شد به مدت یکماه در سایت نهاد کتابخانه های عمومی استان اصفهان و ستاد جشنواره حسنات به طور کامل به ۳۲استان کشور و شهرهای مختلف اطلاع رسانی شد.
همچنین در این اعلام فراخوان از۵۰بنر،۳هزار پوستر و۲هزار بروشر جهت اطلاع رسانی به سراسر کشور استفاده گردید .
در این اعلام فراخوان که برای اولین بار همکاری فرهنگی بین دو نهاد مذکور رخ داده است،۸هزار نفر در این مسابقه از سراسر کشور در این مسابقه شرکت کردنند که از بین شرکت کنندگان ۵هزار نفر با ارسال پاسخ های درست برنده این مسابقه اعلام شده اند.
حایز اهمیت است که فردا مراسم قرعه کشی از بین برگزیدگان مسابقه کتابخوانی احسان نیکوکاری خواهد بود و ۶۰نفر به قید قرعه به عنوان برگزیدگان اصلی این مسابقه معرفی خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *