بازدید فیلمسازان مهمان جشنواره حسنات از استودیو شهر واله های هنر
مارس 2, 2013
نمایش آثار منتخب جشنواره فیلم حسنات در زندان
مارس 2, 2013

اکلیلی می گوید: هر جشنواره برای بهرمندی از بهترین تاثیر گذاری باید عموم مردم را در برگیرد.

حسن اکلیلی در حاشیه مراسم بزرگداشت بابافاضل در گفت و گو با خبرنگار ستاد خبری سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات به زندگی هنری این هنرمند اشاره کرد و گفت: فاضل مردی خوش رو و خوش کلام بود که زندگی خود را کاملا وقف هنر کرد.

این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: زندگی هنری چنین مردانی باید مدنظر هنرمندان جوان ما قرار گیرد تا به راستی با معنای هنر مواجه شوند .

اکلیلی در ادامه با ستودن برگزاری جشنواره فیلم حسنات در اصفهان گفت: اصفهان نگین ایران است و جایگاه ارزنده ای در ارائه هنر دارد.

وی ادامه داد: این شهر جای بسیاری  برای ارائه جشنواره های متنوع با اشکال و اهداف مختلف دارد، از این رو جشنواره هایی از این دست به هر روی کمک کننده فرهنگ ایرانی و اصفهانی است.

این هنرمند اصفهانی اظهار کرد: مهمترین اصل هر جشنواره در برگیری عموم مردم است. زیرا جشنواره باید بتواند بساطی را بگستراند که جوابگوی تلاش دست اندر کاران و فیلم سازان قرار گیرد و اثرات آن به بطن جامعه راه یابد.

در پایان این بازیگر مردمی خاطرنشان کرد: در شهر و کشور ما جای خالی سالن های مخصوص برگزاری جشنواره بسیار احساس می شود که این مهم توجه مسئولین امر را می طلبد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *