اصلانی: ما رستم و اسفندیار را در خودمان حمل می کنیم
مارس 8, 2014
پنجره پنجمین جشنواره حسنات گشوده شد
می 8, 2014

مسئول واحد تصویری حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: فیلم های چهارمین دوره جشنواره حسنات امسال از 13 تا 17 اسفند ماه در شهرستان بیرجند اکران شده است.

به گزارش ستاد خبری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، مسئول واحد تصویری حوزه هنری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه 43 فیلم بخش مسابقه و 11 فیلم در بخش یک فیلم یک تجربه از جشنواره حسنات برای نمایش در این استان اختصاص داده شده ا ست اظهار داشت: مکان در نظر گرفته شده برای نمایش این فیلم ها در در سالن حوزه هنری است.

محمد براتی، با اشاره به اینکه این سالن 150 نفرظرفیت دارد گفت:برای اطلاع رسانی از برنامه های اکران فیلم های حسنات در خراسان جنوبی با اطلاع رسانی در سایت جشنواره و همچنین چاپ بنر و پوستر در مراکز هنری و دانشگاهها ، کانون های مساجد اقدام کردیم .

وی تصریح کرد:کاکران فیلم های چهارذمین دوره جشنواره حسنات در ساعت 17 تا 20 می باشد و این اکران ها تا 17 اسفند ماه در خراسان جنوبی ادامه دارد.

وی اظهار داشت:در بخش داستانی نیز استقبال بسیار خوب بوده است و بیشتر جامعه هنرمندان در این برنامه حضور داشته اند .

وی با بیان اینکه از خراسان جنوبی برای چهارمین جشنواره حسنات آثار هنری ارسال شده است گفت: از سوی حوزه هنری خراسان جنوبی 5 فیلم مستند به دبیر خانه جشنواره ارسال شد که 3 فیلم حرفه ای و 2 فیلم تجربی بود. که متاسفانه هیچ یک از این فیلم ها دارای رتبه نشد.پ

براتی اظهار داشت: در بخش داستانی نیز یک فیلم تجربی 3 دقیقه ای ساخته شد ه است .

وی با بیان اینکه با حضور هنرمندان شهرستان جلسات نقد و بررسی فیلم های حصسنات در هر روز برگزار شد اظهار داشت:حوزه هنری شهرستان بیرجند در سال جاری 10 فیلم ساخته است که برای جشنواره های مختلف ارسال شده است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *