“قلب صورتی معصومه” بهترین فیلم مستند چهارمین جشنواره حسنات شناخته شد
مارس 5, 2014
بیانیه‌ی هیأتِ داوران جوان چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات
مارس 5, 2014

هنرمندان اصفهانی موفق به دریافت بیشترین جایزه در بخش عوامل فیلم‌های چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات شدند.

به گزارش ستاد خبری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، هیات داوران چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان اسامی برگزیده در بخش‌های مختلف فیلم‌های بخش مسابقه‌ی این دوره از جشنواره را اعلام کردند.

بر این اساس فرانک کلانتر از تهران به خاطر نقش آفرینی در فیلم “مراسم “به کارگردانی سعید روستایی و شهره موسوی از اصفهان بخاطر بازی در فیلم “ایست قلبی” به کارگردانی احمدرضا سیستان از اصفهان به عنوان بهترین بازیگران زن موفق به دریافت لوح سپاس، یادمان جشنواره بهمراه جایزه نقدی شدند.

علی سعدی از شیراز نیز بخاطر بازی در فیلم “برش” به کارگردانی پویان رنجبر و علی سعدی از شیراز موفق به دریافت لوح سپاس، یادمان جشنواره بهمراه جایزه نقدی این دوره از جشنواره  به عنوان بهترین نقش مرد شدند.

بهترین تصویربرداری فیلم داستانی این دوره از جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات نیز به روزبه رایگا بخاطر تصویربرداری فیلم “صبا” به کارگردانی رقیه توکلی از یزد معرفی شد و لوح سپاس، یادمان جشنواره بهمراه جایزه نقدی را از آن خود کرد.

بهترین تصویربرداری فیلم مستند چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان نیز ابراهیم بهرامی بخاطر تصویربرداری فیلم ” اینجا چراغی روشن است” معرفی شد و لوح سپاس، یادمان جشنواره بهمراه جایزه نقدی جشنواره به این تصویربردار اهدا شد.

جایزه بهترین تدوین چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان نیز به امید عبدالهی بخاطر تدوین فیلم “کورسو” ساخته‌ی خودش از تهران اهدا شد و لوح سپاس، یادمان جشنواره بهمراه جایزه نقدی جشنواره به این هنرمند جوان تقدیم گردید.

مرجان معصومی بخاطر صدا برداری فیلم ” ایست قلبی” به کارگردانی احمدرضا سیستان از اصفهان بهترین صدابرداری این دوره از جشنواره را به خود اختصاص داد و لوح سپاس،یادمان جشنواره بهمراه جایزه نقدی به این هنرمند اهدا شد.

بهترین تحقیق و پژوهش فیلم مستند این دوره از جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات نیز یاسر خیر در فیلم “سه چنگ حاک” ساخته‌ی سواد کوه معرفی شد که بر این اساس لوح سپاس، یادمان جشنواره بهمراه جایزه نقدی جشنواره به این هنرمند اهدا گردید.

در بخش تقدیر از شخصیت فیلم‌های بخش مسابقه‌ی چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان نیز لوح تقدیر، یادمان جشنواره بهمراه هدیه نقدی به پروفسور مهدی بلالی مود در فیلم “التیام” ساخته علیرضا دهقان از یزد سیدمحمدامین سیستانیدر فیلم “تفتان” ساخته هوشنگ میرزایی از تهران و نصراله شایگان در فیلم “پیرمرد و بازار” ساخته عزت‌اله پروازه از اصفهان اهدا شد.

تقدیر ویژه داوران جشنواره چهارم نیز به فربود فرهادی بازیگر خردسال فیلم “غایب” ساخته‌ی محمدعلی وجدانی از اصفهان انجام شد و لوح تقدیر، یادمان جشنواره، بهمراه جایزه نقدی جشنواره به این هنرمند خردسال اهدا شد.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *