7

استقبال استان‌ها از برپایی جشنواره حسنات در سطح ملی


ششمین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات، امسال در سطحی گسترده‌تر از پیش، در مراکز استان‌های کشور برپا خواهد شد. به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم حسنات، در پی میزبانی استان‌های مختلف از نمایش فیلم‌های جشنواره حسنات در دوره‌های گذشته، […]

ادامه مطلب
index

برگزاری”هفته فیلم احسان ونیکوکاری “دراصفهان و15استان کشور


بنابراعلام دبیرخانه جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات ،”هفته فیلم احسان ونیکوکاری”با مروری برآثار برگزیدگان 4دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات درقالب فیلمهای کوتاه داستانی ومستنددراسفندماه سالجاری دراصفهان و15استان کشور،برگزار خواهدشد.

ادامه مطلب
IMG_2290

تاکنون 450 شهروند سمنانی از فیلم‌های جشنواره حسنات استقبال کردند


به گزارش ستاد خبری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، سرپرست امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: با توجه با اینکه جشنواره فیلم حسنات در شهرستان مهدی شهر در استان سمنان برگزار می شود و این شهرستان در حال حاضر دو جشنواره سینمایی حسنات و فیلم رشد مربوط به آموزش و پرورش را میزبان می باشد وباعث شده فضایی سینمایی در این شهر ایجاد شود.

ادامه مطلب
IMG_9267

نمایش فیلم‌های جشنواره حسنات در قم پایان یافت


هم زمان با روز احسان و نیکوکاری از دو فیلم برگزیده جشنواره حسنات در قم تقدیر شد.

به گزارش ستاد خبری چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان و به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان قم، هم‌زمان با هفته احسان و نیکوکاری فیلم‌های چهارمین جشنواره فیلم حسنات هم زمان با 14 استان دیگر در قم اکران شد.

ادامه مطلب

Powered by themekiller.com