dddd

عشاقی: آموزش فیلمنامه،ساخت فیلم و معرفی داوران جوان جشنواره اهداف کانون فیلم جوانان است


به گزارش ستاد خبری جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات ، کانون فیلم جوانان حسنات اصفهان برای نخستین بار با اعلام فراخوان عمومی در تیر ماه سال جاری کار خود آغاز کردو با استقبال بیش از 100 نفر از علاقمندان به عرصه سینما مواجه گردید.

نخستین نشست این کانون عصر5شنبه 16مرداد در محل نگارستان امام خمینی (ره) و با حضور فریدون خسروی وعطیه سلطانی مدرسین دوره های آموزشی  کانون  ونیزامیرحسین عشاقی دبیر اجرایی جشنواره حسنات اصفهان برگزار شد.

ادامه مطلب
unnamed (1)

عشاقی: جشنواره پنجم نیازمند یاری ارگان‌های دولتی است/آغاز فعالیت کانون فیلم جوانان حسنات از هفته‌ جاری


معاون فرهنگی کانون حسنات اصفهان گفت: جشنواره حسنات از ابتدا برای ماندگاری آغاز شده اما در سال گذشته با توجه به استقبال بیش از حد مخاطبان در سطح کشور با شرایط و هزینه‌هایی مواجه شدیم که ادامه راه بدون حمایت ارگان‌های دیگر از توان بخش خصوصی خارج است.

ادامه مطلب
unnamed

ملایی: زاینده رود در جشنواره حسنات جاری می‌شود/ رسالت فرهنگی رسانه‌ها در احیای زاینده رود


مدیرعامل کانون حسنات با ابراز امیدواری از برگزاری پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات در اسفند ماه سال جاری گفت: انتخاب موضوع آب و به ویژه زاینده رود در پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان در دستور کار این جشنواره قرار خواهد گرفت.

به گزارش  ستاد خبری جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان حسین ملایی صبح امروز در آیین تجلیل از خبرنگاران و مطبوعات محلی اصفهان به مناسبت روز خبرنگار با بیان اینکه  باور دارم که روزنامه‌ها و وسایل ارتباط جمعی در تمام امور بسیار تأثیرگذار هستند، اظهار داشت: در این راستا باید خبرنگاران را یکی از ارکان اصلی دموکراسی دانست که تاثیرگذاری بسزایی در سرنوشت جامعه دارند.

ادامه مطلب
اطبایی

کارگاه نحوه‌ی معرفی فیلم به جشنواره‌های بین‌المللی آقای اطبایی: سینمای دنیا به تبلیغ سینمای بدنه و پر مخاطب مشغول است


در حال حاضر در کشور ایران 8 نهاد رسمی و دولتی در عرضه و دستچین آثار تولیدی سینمایی درگیر هستند و این تعداد غیر متعارفی است در مقایسه با تولیدات سینمایی ایران.

ادامه مطلب

Powered by themekiller.com