جلسه نقد و بررسی آثار مسعود جعفری جوزانی
مارس 4, 2013
آثار ارسالی به جشنواره با محدودیت ژانر روبرو است
مارس 4, 2013

 “سحر جعفری جوزانی” گفت: هر کارگردانی برای رسیدن به پیشرفت باید از فیلم های کوتاه کار خود را شروع کند.

به گزارش روابط عمومی و ستاد خبری سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: این نکته که کارگردان کار خود را از ساخت فیلم کوتاه آغاز کند بسیار مهم است.

وی اظهار کرد: فیلم کوتاه باید از داستان و فیلمنامه ای قوی و جامع برخوردار باشد تا بتواند در مدت زمان اندکی تمام پیام فیلم را به بیننده منتقل کند.

وی تصریح کرد: بنابراین نقش کارگردانی فیلم های کوتاه بسیار حیاتی و ارزشمند است.

جعفری جوزانی در ادامه گفت: کارگردانی یک فیلم کوتاه پر محتوا و جامع، سخت بوده و نیاز به مهارت ها و یادگیری اصول اساسی فیلمسازی دارد.

این هنرمند درباره برگزاری جشنواره های مختلف با موضوع فیلم کوتاه افزود: در جشنواره ها آثار زیادی با فکرهای متنوع حضور دارد بنابراین موجب دریافت ایده های نو و بکر از سوی سایر فیلمسازان شده و به بهبود سطح کیفی آثار کوتاه کمک شایان توجهی می کند.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری جشنوراه های فیلم در سطوح ملی و بین المللی، امری لازم و ضروری به نظر می رسد.

به گزارش ستاد خبری سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات “سحر جعفری جوزانی” کار حرفه ای بازیگری خود را در سن 19 سالگی و از بازی در سریال آژانس دوستی و فیلم بلوغ آغاز کرد.

وی که نویسندگی سریال آژانس دوستی را نیز انجام داده بود در فیلم هایی از جمله چشم هایش، باغ مظفر، قهوه تلخ، دعوت، هفت ترانه و نیز “در چشم باد” اثر به یاد ماندنی و فاخر پدرش “مسعود جعفری جوزانی” بازی کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *